Synchronizacja S60 z Google Calendar

Synchronizacja Google Calendar w Nokii E66

Dobra wiadomość dla posiadaczy smartfonów Nokii z Symbianem S60 i użytkowników Google Calendar. Google w końcu opracowało działającą metodę synchronizacji kalendarza z telefonami. Poprzednia metoda przez chwilę działała i nagle przestała.

Nowa metoda opiera się o oprogramowanie Mail for Exchange, które ściągamy ze strony Nokii. Potem już tylko kilka prostych kroków konfiguracji, ustalenie harmonogramu i już możemy cieszyć się automatyczną synchronizacją kalendarza i nawet może kontaktów. Na razie nie daje się synchronizować poczty, ale może to tylko kwestia czasu.

Cały proces jest opisany, krok po kroku, na stronach Google. Polecam, na razie działa rewelacyjnie. Swoją drogą to niezły cios w twórców niezależnego oprogramowania do synchronizacji.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Telekomunikacja i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

0 odpowiedzi na Synchronizacja S60 z Google Calendar

  1. Raff pisze:

    Zdecydowanie korzystniej zainstalować aplikację GCal. Jest darmowa, wisi na Nokia sklepie, synchronizuje wiele kalendarzy google, umożliwia edycję wpisów i dodawania zadań. Póki co to wersja beta i ma pewne wady (np. błędy językowe), ale to i tak cud, że wreszcie pojawiło się coś takiego na symbiana i nokię po tak długim czasie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *